Yayın İlkeleri

İçerik Kaynağı ve Kaynaklar:

Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, tüm içeriklerinde kaynak göstermektedir. Kaynaklarda içeriğin, sitemiz editörleri tarafından hazırlandığı bilinmelidir. Sitemizde kullanılan ders ve uygulama bilgileri, ilgili ders ve uygulamayı sizlere anlatmaktadır. Sitemizde okuduğunuz ders ve uygulama bilgilerini değerli doktorlarınıza, öğretmenlerinize ve anestezi teknikerlerine sorarak daha iyi öğrenebilirsiniz. Sitedeki ders ve uygulama bilgileri; doktorlar, öğretmenler ve eğitici teknikerlerinizin yerini almayı hedeflememektedir. Yazılı veya görsel bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek sorunlardan yasal olarak internet sitemiz sorumlu değildir.

Bilgi, Doküman ve Arşiv Kullanımı:

Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, yazıları düzeltmeyi, gerekirse yazı, fotoğraf ve videoyu yayından kaldırmayı taahhüt eder.

Eğitici Olmak:

Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, bilginin evrenselliğine inanır ve toplumun gelişmesi için eğitici yayınlar yapar.

Güncel Bilgileri Aramak:

Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, yazı ve videolar tüm yönleriyle araştırıp, doğru şekilde yayınlar. Anestezi bilgilerini güncel olarak takip eder ve yeniler.

Güvenilirlik:

Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, kendine duyulan güvenin sorumluluğunu üstlenir ve bu güveni korumak için çalışır.

Yazılı ve Görsel İçerik Yayınları:

Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, mail ve sosyal medya üzerinden gönderilen yazıları uygun bulunduğu taktirde düzenlemeden direkt kişinin ismiyle yayınlar. Yazı ve görsel içerikler hakkında; mail ve sosyal medya üzerinden gönderilen yorumları düzenlemeden ve değiştirmeden olduğu gibi saklar ve gerektiği durumlarda yorumu gönderenin bilgileri ile yayınlar.

Kaynak Gösterme ve Paylaşım:

Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, mail ve sosyal medya üzerinden gönderilen ve izni alınarak sitede yayınlanan yazı ve diğer içeriklere kaynak göstermeyi taahhüt eder.

Yazılı ve Görsel İçerik Paylaşımı:

Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, sitede aktif olarak bulunan yazı ve diğer içeriklerin diğer internet sitelerinde, site sahibinin bilgisi dahilinde, kaynak gösterilerek paylaşılmasına izin verir.

Reklam İçerikleri ve Reklamlar:

Tanıtıcı reklamlar (advertorial), reklam olduğu okuyucu tarafından rahatlıkla görülebilecek yer ve büyüklükte açıkça belirtilerek yayınlanır. Tanıtıcı reklamları haberciler hazırlamaz. Habercilerin hazırladığı sektör sayfalarının içeriğinde belli bir ürünün satış ve pazarlamasına destek mahiyetinde ifadeler yer alamaz.

Yayın ilkeleri 18 Eylül 2023 tarihinde güncellenmiştir.