Yayın İlkeleri

İçerik Kaynağı ve Kaynaklar:
Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, tüm içeriklerinde kaynak göstermektedir. Kaynaklarda içeriğin, sitemiz editörleri tarafından hazırlandığı belirtilmektedir. Sitemizde kullanılan ders ve uygulama bilgileri, ilgili ders ve uygulamayı sizlere anlatmaktadır. Sitemizde okuduğunuz ders ve uygulama bilgilerini değerli doktorlarınıza, öğretmenlerinize ve anestezi teknikerlerine sorarak daha iyi öğrenebilirsiniz. Sitedeki ders ve uygulama bilgileri; doktorlar, öğretmenler ve eğitici teknikerlerinizin yerini almayı hedeflememektedir. Yazılı veya görsel bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek sorunlardan yasal olarak internet sitemiz sorumlu değildir. 

İnternet Bilinci Geliştirme:
Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, internet ve teknolojinin doğru kullanılması, en üst düzeyde faydalanılması amacıyla bilgilendirici ve eğitici yayınlar yapar.

Bilgi, Doküman ve Arşiv Kullanımı:
Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, aksi sabit olaylarla ilgili haberi düzeltmeyi, gerekirse haber, fotoğraf ve görüntüyü yayından kaldırmayı taahhüt eder.

Eğitici Olmak:
Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, bilginin evrenselliğine inanır ve toplumun gelişmesi için eğitici yayınlar yapar.

Cevap Hakkına Saygı:
Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, iddia ve ithamlara karşı, taraflara cevap hakkını en hızlı ve doğru biçimde kullanma fırsatı sunar.

Önyargısız Yaklaşım:
Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, haberin araştırılmasından sunumuna kadar her aşamasında önyargılardan arınmış, saplantısız bir yaklaşım sergiler.

Doğruyu Arama Kaygısı:
Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, haber ve yazıları tüm yönleriyle araştırıp, doğru şekilde yayınlar. Yorum içeren haber yazmaz.

İnternet Haberciliği:
Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, internet haberciliğinin özündeki sürekli değişim ve gelişim sürecini destekler.

Güvenilirlik:
Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, kendine duyulan güvenin sorumluluğunu üstlenir ve bu güveni korumak için çalışır.

Yoruma Açıklık:
Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, haber, yazı ve görsel içerikler için; mail ve sosyal medya üzerinden gönderilen yorumları düzenlemeden ve değiştirmeden olduğu gibi saklar ve gerektiği durumlarda yorumu gönderenin bilgileri ile yayınlar.

Yazılı ve Görsel İçerik Paylaşımı:
Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, sitede aktif olarak bulunan haber ve diğer içeriklerin diğer internet haber sitelerinde kaynak gösterilerek paylaşılmasına izin verir.

Kaynak Gösterme ve Paylaşım:
Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi, mail aracılığıyla gelen haberleri ve izni alınarak sitede yayınlanan haber, yazı ve diğer içeriklere kaynak göstermeyi taahhüt eder.

Reklam İçerikleri ve Reklamlar:
Tanıtıcı reklamlar (advertorial), reklam olduğu okuyucu tarafından rahatlıkla görülebilecek yer ve büyüklükte açıkça belirtilerek yayınlanır. Tanıtıcı reklamları haberciler hazırlamaz. Habercilerin hazırladığı sektör sayfalarının içeriğinde belli bir ürünün satış ve pazarlamasına destek mahiyetinde ifadeler yer alamaz.

Yayın ilkeleri 12 Temmuz 2019 tarihinde güncellenmiştir.


© 2017 Anestezi Teknikeri İnternet Sitesi | Bu internet sitesinde yayınlanan yazı, video ve fotoğrafların her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitedeki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmış olup kesin bilgi için farklı kaynakları da araştırmanız önerilir. Paylaşılan bilgilerin gündelik hayatta kullanımı ve uygulanmasından sitemiz sorumlu değildir. Buna bağlı olarak doğabilecek sorunlardan internet sitemiz sorumlu değildir.